Ogłoszenia duszpasterskie – 5 Niedziela Wielkanocna

PIĄTA NIEDZIELA WIELKANOCY                                                               07 maja 2023

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 

  1. Dziś piąta Niedziela Wielkanocy. Po raz kolejny gromadzimy się na Świętej Wieczerzy, aby pokrzepiać się słowem Bożym i Chlebem eucharystycznym. Umocnieni Bożymi darami będziemy wkraczać w nowe wyzwania kolejnego tygodnia i dawać świadectwo wiary w Zmartwychwstałego Pana.
  1. W środę, 10 maja o godz. 18.00 w naszym parafialnym kościele młodzież klas pierwszych szkół średnich otrzyma sakrament dojrzałości chrześcijańskiej. Sakramentu Bierzmowania udzieli Ksiądz Biskup Diecezjalny Ryszard Kasyna.
  1. Nabożeństwa majowe w naszej świątyni w dni powszednie w łączności ze Mszą Świętą poranną i wieczorną, a w niedzielę w łączności ze Mszą Święta o godz. 12.00. Zapraszamy na wspólną modlitwę, aby uwielbiać Matkę Zbawiciela w Litanii loretańskiej.
  1. Za tydzień z racji drugiej niedzieli miesiąca kolekta przeznaczona będzie na cele inwestycyjne naszej parafii. Polecamy się Waszej ofiarności.
  1. Organizujemy wraz z parafią NMP Królowej Polski w Lęborku wyjazd na Ogólnopolskie Spotkanie Młodych na Polach Lednickich. Wyjazd odbędzie się w sobotę, 3 czerwca o godz. 5.00, powrót w godzinach nocnych; koszt: 100 zł. Zapraszamy chętnych, szczególnie młodzież, która w środę przyjmie Bierzmowanie i przygotowującą się do Bierzmowania.
  1. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości Bożych darów oraz opieki Maryi – Wspomożycielki Wiernych.