Ogłoszenia duszpasterskie – Wniebowstąpienie Pańskie

WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE 16 maja 2021

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

  1. Uroczystość Wniebowstąpienia Pana Jezusa uświadamia nam, że Chrystus uwielbiony, przebywający z Bogiem jest równocześnie z nami przez wszystkie dni, aż do skończenia świata. Żyje w Kościele, nieustannie uobecnia się w czasie każdej Eucharystii. Przyjęcie tej prawdy pomaga nam trwać w dziękczynieniu i uświęcać codzienność.

  2. Przez cały maj codziennie w łączności ze Mszą Świętą zapraszamy na nabożeństwa majowe. Zapraszamy szczególnie dzieci które przygotowują się do I Komunii Świętej.

  3. Trwamy w nowennie przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego. Módlmy się, aby w każdym z nas Bóg odnowił dary i charyzmaty. Zachęcamy do szczególnej modlitwy w intencji młodzieży przygotowującej się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania.

  4. Zapowiedzi przedślubne. Rafał Drywa – stanu wolnego – parafia Nowa Wieś Lęborska oraz Magdalena Formela – stanu wolnego – parafia Nowa Wieś Lęborska – zapowiedź druga.

  5. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień. Miłej i błogosławionej niedzieli.