Ogłoszenia duszpasterskie – XIII Niedziela Zwykła

TRZYNASTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU                                                 02 lipca 2023

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 

  1. Dziś trzynasta niedziela zwykła w roku liturgicznym. W sposób szczególny prosimy Boga, aby nie ogarnęły nas ciemności błędu oraz abyśmy żyli w blasku Bożej prawdy.
  1. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i pierwsza sobota miesiąca: Adoracja Najświętszego Sakramentu oraz spowiedź święta w te dni – rano od godz. 7.00 do Mszy Świętej o godz. 8.00 oraz po południu od godz. 17.00 do Mszy Świętej o godz. 18.00.
  1. Przypominamy, że do końca sierpnia kancelaria parafialna będzie czynna od poniedziałku do piątku wyłącznie po wieczornej Mszy Świętej. Również w okresie wakacyjnym nie będzie Mszy Świętych w dni powszednie w kościołach filialnych.
  1. Zapowiedzi przedślubne: Marcin Kwidziński – stanu wolnego – parafia Nowa Wieś Lęborska oraz Alicja Dawidowska – stanu wolnego – parafia Nowa Wieś Lęborska – zapowiedź druga.
  1. Za tydzień z racji drugiej niedzieli miesiąca kolekta przeznaczona będzie na cele inwestycyjne w naszej parafii.
  1. W minionym tygodniu Bóg powołał do siebie śp. Bogdana Witkowskiego oraz Józefę Czaja. Zmarłych parafian polećmy Bożemu Miłosierdziu – „Dobry Jezu…”.
  1. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Zbawiciela. Tym, którzy rozpoczynają letni wypoczynek udanych wyjazdów, życzymy umocnienia sił fizycznych i duchowych, a także szczególnego doświadczenia obecności Boga w pięknie stworzonego świata.