PIELGRZYMKA – ZIEMIA ŚWIĘTA: 07-13 marca 2023 roku

ZIEMIA ŚWIĘTA (7 dni, samolot)

07 – 13.03.2023

1 dzień: WARSZAWA – TEL AWIW – BETLEJEM

Zbiórka w Warszawie w hali wylotów lotniska Okęcie o godz. 03:15. Odprawa bagażowo – paszportowa. Wylot do Tel Awiwu o godz. 05:40. Przylot do Tel Awiwu o godz. 10:25 i przejazd do Betlejem – wizyta w Bazylice Narodzenia Pańskiego, kościele św. Katarzyny i Grocie Św. Hieronima i św. Heleny, Grota Mleczna, Pole Pasterzy. Zakwaterowanie w hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.

2 dzień: BETLEJEM – JEROZOLIMA

Śniadanie. Zwiedzanie Starego Miasta w Jerozolimie: Kościół Św. Anny, Konwent Ecce Homo, Droga Krzyżowa (Via Dolorosa) Bazylika Grobu Bożego. Przejście na Górę Syjon: Opactwo Zaśnięcia i Wieczernik, Kościół św. Piotra In Galicantu. Ściana Płaczu. Powrót do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.

3 dzień: GÓRA TABOR – NAZARET – KANA GALILEJSKA

Śniadanie. Przejazd do Nazaretu: Bazylika Zwiastowania, Grota Zwiastowania oraz kościół św. Józefa. Kana Galilejska – dla małżeństw odnowienie przysięgi małżeńskiej. Wizyta na Górze Tabor. Przejazd do hotelu w Galilei. Obiadokolacja. Nocleg.

4 dzień: J. GALILEJSKIE – KAFARNAUM – TABGA – GÓRA BŁOGOSŁAWIEŃSTW – MAGDALA

Śniadanie. Rejs statkiem po Jeziorze Galilejskim. Następnie wizyta w Kafarnaum i przejazd na Górę Błogosławieństw. Wizyta w Tabga – Kościół Rozmnożenia Chleba i Ryb oraz Kościół Prymatu św. Piotra. Wizyta w Magdali – miejscu, z którego pochodziła Maria Magdalena. Przejazd do hotelu w Betlejem. Obiadokolacja. Nocleg.

5 dzień: BETLEJEM – AIN KAREM – BETANIA

Śniadanie.. Przejazd do Ain Karem: kościół Nawiedzenia NMP i św. Jana Chrzciciela. Przejazd do Betanii, gdzie był dom Marii, Marty i Łazarza.Powrót do hotelu. Obiadokolacja i nocleg.

6 dzień: JERYCHO – MORZE MARTWE – QUMRAN– KASYR AL JAHUD

Śniadanie. Przejazd do Jerycha: postój pod Górą Kuszenia i przy sykomorze Zacheusza. Odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych w Kasyr Al Jahud. Postój nad Morzem Martwym. Przejazd przez Pustynię Judzką do Betlejem na obiadokolację i nocleg.

7 dzień: JEROZOLIMA – TEL AWIW – WARSZAWA

Śniadanie. Panorama Jerozolimy i widok na Wzgórze Świątynne. Góra Oliwna: miejsce Wniebowstąpienia, Kościół Pater Noster, Dominus Flevit, Ogród Oliwny, Bazylika Agonii, symboliczny „grób” Maryi. Transfer na lotnisko. Odprawa bagażowo – paszportowa. Wylot do Warszawy o godz. 20:05. Przylot na lotnisko Okęcie o godz. 23:05.

Cena: 4890 PLN + 110 USD

BRAK WOLNYCH MIEJSC !