Życzenia Bożonarodzeniowe – A.D. 2020

ŻYCZENIA BOŻONARODZENIOWE A.D. 2020

Dziś w mieście Dawida narodził się Wam Zbawiciel…”

DRODZY PARAFIANIE I MILI GOŚCIE !!!

Każde narodziny to nowe życie. Gdy rodzi się dziecko, to zmienia się życie rodziny, która je przyjmuje. Narodziny Jezusa zmieniają bieg całego świata, zmieniają moje i Twoje życie. Czynią to życie nowym, niezależnie od tego ile ma się lat. Jezus rodzi się by dać światu nadzieję i życie. Dzieje się to w naszych sercach, domach i rodzinach. To nie jest historia sprzed 2000 lat. Bóg rodzi się tu i teraz, dla mnie i dla Ciebie – zwłaszcza w naszych słabościach, upadkach i tym co chcielibyśmy ukryć. Przychodzi tam, gdzie wstydzimy się zajrzeć. Tak jak nie lękał się narodzin w ubogiej grocie w Betlejem, tak chce rodzić się w każdej naszej biedzie.

Życzymy Wam radości Bożego Narodzenia, która jest radością z Boga samego, który chce pojawić się w naszym życiu, aby przez nas promieniować na ludzi. Niech rodzące się Światło rozświetli Wasze ciemności, niech zabłyśnie nadzieją na kolejny rok, który przed nami. Niech da pewność wiary w Tego, który codziennie chce się w nas rodzić i dawać nam nowe życie.

Szczęść Wam Boże !!!

Ks. Proboszcz Mariusz Stalka

Ks. Wikariusz Aleksander Lipkowski